FORUM saveza M4TR1X & WINGS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
FORUM saveza M4TR1X & WINGS

Forum saveza M4TR1X & WINGS
 
Početna stranicaPočetna stranica  Latest imagesLatest images  PretraľnikPretraľnik  RegistracijaRegistracija  Login  

 

 Savezi i nenapadanja

Go down 
4 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Dr.Jekyll
Admin
Dr.Jekyll


Broj postova : 504
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2008

Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptypon svi 26, 2008 10:30 pm

Poštovani!

Molim da u ovu temu napišete svoj savez i da želite neku od dvije opcije. Mi čemo odlučiti dali hoćemo ili nećemo.
[Vrh] Go down
http://m4tr1x.forum-express.com
Tanto
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Nap   Savezi i nenapadanja Emptyuto svi 27, 2008 10:23 am

Bok!Ja sam Tanto i general sam u F2 savezu,zainteresirani smo za savez ili nap s vama,pa vas molimo da nam javite da li ste za:)
[Vrh] Go down
KatieIse
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyčet svi 29, 2008 5:25 pm

Pozdrav.
Zanima me da li bi htjeli sklopiti savez ili pakt o nenapadanju sa mojim savezom. N-A
[Vrh] Go down
Hemeroid
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: NAP   Savezi i nenapadanja Emptyčet svi 29, 2008 6:32 pm

Pozdrav svima u Matrix-u.Ja sam Hemeroid iz novoosnovanog saveza Pleme.Zainteresirani smo za NAP s vašim savezom.Odgovor sa detaljima šaljite ingame igraču Simba.Nadamo se dobroj suradnji u budučnosti.
[Vrh] Go down
Sith Duke

Sith Duke


Broj postova : 148
Registration date : 27.05.2008

Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyčet svi 29, 2008 11:14 pm

Hemeroid je napisao/la:
Pozdrav svima u Matrix-u.Ja sam Hemeroid iz novoosnovanog saveza Pleme.Zainteresirani smo za NAP s vašim savezom.Odgovor sa detaljima šaljite ingame igraču Simba.Nadamo se dobroj suradnji u budučnosti.
odgovor poslao ingame
[Vrh] Go down
Aeksanda
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: nnp   Savezi i nenapadanja Emptypet svi 30, 2008 5:58 pm

pozdrav ja sam voda saveza SPQR pa me zanima ocete sa nama potpisati nnp posto imamo iste saveznike i nnp. odgovorite mi u ingame ako odlucite potpisati
[Vrh] Go down
DICTATOR
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Zamolba za Savez   Savezi i nenapadanja Emptyčet lip 05, 2008 7:01 am

Bok. Ja sam DICTATOR vođa P.A.S.+- Saveza, dali želite sa nama u Savez? Ljepi pozdrav.
[Vrh] Go down
Sith Duke

Sith Duke


Broj postova : 148
Registration date : 27.05.2008

Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyčet lip 05, 2008 2:21 pm

DICTATOR, koliko sam shvatio, vi ste +|- koordinate.
Što vama znači savez s nama?
[Vrh] Go down
Sith Duke

Sith Duke


Broj postova : 148
Registration date : 27.05.2008

Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyčet lip 05, 2008 2:38 pm

Tanto je napisao/la:
Bok!Ja sam Tanto i general sam u F2 savezu,zainteresirani smo za savez ili nap s vama,pa vas molimo da nam javite da li ste za:)
razmotrit ćemo ponudu
[Vrh] Go down
tibika99
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyčet lip 05, 2008 11:30 pm

pozdrav m4tr1xu
nije bitno još uvjek u kojem sam savezu i za sada nas ne interesira nikakvo savezništvo, jedino sam vidio u opisu saveza da vam je jedan od đenerala Seph. No affraid
ah bože dragi, valjda ovdje neće napravit toliko štete ko na hr1...... Savezi i nenapadanja 351940
samo mu nedajte da i ovdje osnuje T4 Savezi i nenapadanja 476528
Savezi i nenapadanja 398750 Savezi i nenapadanja 398750
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptypet lip 06, 2008 12:22 am

....grrrr stari lisac....dobit ces batina ode zbog prepustanja onog acc-a.... auuu sta cu da ti raaaaadiiim.... Very Happy
[Vrh] Go down
tibika99
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptypet lip 06, 2008 12:35 am

zar novi vlasnik nije zadovoljan, ono je u biti vrlo dobar acc, ali mi nekako rimljani uopće nisu sjeli tako da mi se više ni nije igralo, a ostale razloge napuštanja znaš i sam da ih ne nabrajam ovdje pred strancima.
u biti meni je još više žao što si ti potiho napustio svoj acc na s1, a sad je tek počela prava makljaža, ako nisi primjetio Gorila Gringo je pao za puuuno mijesta, a moja teška artiljerija se baš u ovom trenutku vuče prema njegovim selima Savezi i nenapadanja 53080
[Vrh] Go down
nije bit
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptysub lip 07, 2008 9:33 pm

Pozdarv vodstvu saveza m4tr1x
Ja sam tomislav i vođa ares saveza.
Mislio sam da bi bilo dobro da sklopimo saveznistvo ili pakt o nenapadanju nasi savezi su jako blizu i mogli bi vam biti od koristi .
Vasu odliku javite mi porukom.
Unaprijed hvala.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyned lip 08, 2008 3:23 pm

....evo ja osobno imam 2-3 farme iz tog saveza pa bojim se da nista od toga...
[Vrh] Go down
DICTATOR
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Savez   Savezi i nenapadanja Emptypon lip 09, 2008 9:32 am

Meni Savez znači u prvom redu da se poštuju Savezi ako se nešto dogovore da se toga drže bezuvjetno. A ostalo sve se da dogovoriti kroz pregovore.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptypon lip 09, 2008 2:41 pm

....a tko si ti? Very Happy
[Vrh] Go down
DICTATOR
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Savez   Savezi i nenapadanja Emptypon lip 09, 2008 6:41 pm

Ja sam vas prije kontaktirao u svezi Saveza. Pozz.
[Vrh] Go down
Signatur
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: nap   Savezi i nenapadanja Emptypet lip 20, 2008 3:23 pm

bogdaj..

daklem, Signatura ovdje, glasnogovrnica VG Team-a, u ime kojeg nudim NAP vašem savezu..

fala..
[Vrh] Go down
Pitagora
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: NAP   Savezi i nenapadanja Emptyned lip 22, 2008 10:15 am

Pozdrav
Ja san Pitagora iz saveza HR-FOR.Zanima me možemo li sklopiti NAP.
[Vrh] Go down
rafo031

rafo031


Broj postova : 42
Age : 30
Location : os
Registration date : 02.06.2008

Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyned lip 22, 2008 11:58 am

Pitagora je napisao/la:
Pozdrav
Ja san Pitagora iz saveza HR-FOR.Zanima me možemo li sklopiti NAP.

bok ja sam tales, nemožemo sklopiti nap
[Vrh] Go down
Signatur
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyned lip 22, 2008 5:54 pm

vidim da se ovdje ili slabo prate postovi, ili jednostavno ignoriraju..
pa bi još jednom zamolila da se neko od odgovornih očituje na moju ponudu..
Neutral
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyned lip 22, 2008 6:02 pm

ponuda odbijena
[Vrh] Go down
EszekerThompson

EszekerThompson


Broj postova : 86
Age : 57
Location : Osijek
Registration date : 03.06.2008

Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptypon lip 23, 2008 12:34 am

Signatur je napisao/la:
bogdaj..

daklem, Signatura ovdje, glasnogovrnica VG Team-a, u ime kojeg nudim NAP vašem savezu..

fala..

za sada ništa od toga, ono što sam ti predložio u IG poruci, jedino je moguće...
[Vrh] Go down
boza
Gost




Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyuto srp 08, 2008 3:20 pm

pozzzzzzzzzzzz...ja bih vas volio pitati dali ste za nap ili savezništvo s BORG savezom
unapred hvala za odgovor!
pozzzzzzzzzzzzzzzz...
[Vrh] Go down
Sith Duke

Sith Duke


Broj postova : 148
Registration date : 27.05.2008

Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Emptyuto srp 08, 2008 6:48 pm

javit ćemo se ing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Savezi i nenapadanja Empty
PostajNaslov: Re: Savezi i nenapadanja   Savezi i nenapadanja Empty

[Vrh] Go down
 
Savezi i nenapadanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
FORUM saveza M4TR1X & WINGS :: M4TR1X & WINGS :: Javni forum za sve posjetitelje-
Forum(o)Bir: